Rozkład jazdy / Polska – Włochy

Obecnie realizujemy wyjazdy 1 raz w tygodniu

– z Polski w piątki
– z Włoch – w niedziele

 

Wyjazd z Polski
wtorek piątek
TRASA I
przystanek
Przyjazd do Polski
piątek poniedziałek
06.10 USTRZYKI DOLNE - Dworzec PKP - parking 15.10
06.30 LESKO - Dom Handlowy - parking 14.40
07.00 SANOK - Dworzec PKP - parking 13.45
08.00 KROSNO - Stacja Paliw LOTOS 12.45
08.30 JASŁO - Dworzec PKP - parking 12.05
08.40 BIECZ - Rynek – przystanek PKS 11.35
09.15 GORLICE - Stacja paliw GROSAR 11.10
09.45 GRYBÓW - Rynek - przystanek PKS 10.05
10.15 NOWY SĄCZ - Dworzec PKP – parking 09.35
11.00 LIMANOWA – Dw. PKS przy B.P. Limatur 09.00
11.20 MSZANA DOLNA - Dworzec PKS – parking 08.30
11.40 RABKA-ZABORNIA - Rest. „Siwy Dym” parking 08.10
11.45 NOWY TARG - przyst. obok biura "Laguna", naprzeciw PKS 07.45
12.30 CHYŻNE - rest. "Chyżbet" 07.15
Wyjazd z Polski
wtorek piątek
TRASA II *
przystanek
Przyjazd do Polski
piątek poniedziałek
05.30 PRZEMYŚL - przyst. Wagabunda, ul. Czarnieckiego 14.30
05.45 RADYMNO - przyst. PKS Rynek 14.00
06.00 JAROSŁAW - PKP- parking 13.40
06.20 PRZEWORSK - PKS ul. Tysiąclecia 13.25
06.40 ŁAŃCUT - przyst. PKS „Przy Zamku” 13.10
07.00 RZESZÓW - PKP - przyst. Wagabunda 12.45
07.20 SĘDZISZÓW MAŁOP. - zajazd „Pod Górą” 12.20
07.30 ROPCZYCE - przyst. PKS Rynek 12.15
07.45 DĘBICA - s.p. "Shell" k. McDonald"s 12.00
07.55 PILZNO - przyst. PKS Rynek 11.30
08.15 TARNÓW - dw. PKP- parking 11.00
08.45 BRZESKO – zatoka BZK ul. Uczestników Ruchu Oporu 10.40
09.05 BOCHNIA - przyst. PKS ul. Kościuszki 10.15
09.45 KRAKÓW - Dworzec „Płaszów” 09.30
10.50 CHRZANÓW - s.p.”Shell” k. sk. Biedronka 08.30
11.15 KATOWICE - Pl. Oddziałów Młodzieży Powstańczej 08.00
12.10 PSZCZYNA - parking przy skl. Kaufland 07.00
12.30 BIELSKO-BIAŁA - dolny parking przy PKS 06.30
13.30 ZWARDOŃ/CIESZYN – Granica RP-CZ 05.30
Wyjazd z Polski
wtorek piątek
TRASA III *
przystanek
Przyjazd do Polski
piątek poniedziałek
02.30 PUŁAWY – dw. PKS ul. Lubelska stan. 8 18.30
03.00 LUBLIN – zatoka BUS przy dw. PKS ul. Ruska 18.00
03.30 KRAŚNIK – przyst. przy pl. Surdackiego 17.30
03.50 JANÓW LUBELSKI – przyst. PKS ul. Świerdzowa 17.00
04.15 NISKO – pl. Wolności przyst. międzynarodowy 16.20
04.30 STALOWA WOLA – przyst. BUS naprzeciw dw. PKS 16.00
04.50 SANDOMIERZ – przyst. PKS, Skwer Solidarności 15.30
05.10 TARNOBRZEG – przystanek BUS przy dw. 15.00
05.40 MIELEC – dw. PKS parking. 14.30
06.00 KOLBUSZOWA – dw. PKP 14.00
Wyjazd z Polski
wtorek piątek
TRASA IV *
przystanek
Przyjazd do Polski
piątek poniedziałek
03.00 CHEŁM – dw. PKS, ul. Lwowska 18.00
03.30 KRASNYSTAW – dw. PKP, ul. Lwowska 17.00
04.00 ZAMOŚĆ – parking busów, ul. Gminna 16.30
04.30 HRUBIESZÓW – park. przy "Stokrotce" 16.00
05.00 TOMASZÓW LUB. – dw. PKS, stan. 1 15.30
05.30 LUBACZÓW – dw. PKS, przyst. "Wagabunda" 15.00
Wyjazd z Polski
wtorek piątek
TRASA V *
przystanek
Przyjazd do Polski
piątek poniedziałek
04.30 BIŁGORAJ – dw. PKS, stan. 0 15.00
04.45 TARNOGRÓD – parking obok Urzędu Gminy 14.45
05.00 SIENIAWA – przyst. przy sklepie "Śrubex" 14.30
05.20 LEŻAJSK – dw. PKP parking 14.15
05.30 NOWA SARZYNA –dw. PKP 14.00
05.45 RUDNIK nad Sanem – przyst. Rynek, ul. Sandomierska 13.45
06.00 SOKOŁÓW MŁP. – dw. PKS 13.30
Wyjazd z Polski
wtorek piątek
TRASA VI *
przystanek
Przyjazd do Polski
piątek poniedziałek
01.00 RADOM - dw. PKP parking 16.00
03.20 SZYDŁOWIEC -dw. PKS, Plac Wolności 15.30
03.40 SKARŻYSKO KAM. - dw. PKP parking 15.15
04.00 STARACHOWICE -dw. PKS parking 14.45
04.30 OSTROWIEC ŚW. - zatoka naprzeciw dw. PKS, ul. Zębia 14.15
04.45 OPATÓW - dw. PKS parking, ul. 1Maja 14.00
05.30 KIELCE - dw. PKS parking 13.30
05.40 CHMIELNIK** – przyst. ul. Kielecka 13.20
05.50 STASZÓW** – przyst. PKS ul. Rynek 13.10
06.00 PIŃCZÓW** – przyst. BUS ul Legionistów 12.45
06.40 BUSKO ZDRÓJ – parking przy PKS, ul. Waryńskiego 12.30
07.15 DĄBROWA TARN. - przys. PKS/MKS, ul. Berka Joselewicza 12.00
08.15 TUCHÓW - dw. PKS parking, ul. Kolejowa 11.00
Przyjazd do Włoch
środa sobota
TRASA I
przystanek
Wyjazd z Włoch
czwartek niedziela
01.00 UDINE – Autostazione Viale Europa Unita 18.30
02.00 TREVISO - dw. kolejowy 17.00
02.20 MESTRE - hotel Plaza 16.30
03.50 FERRARA - dw. kolejowy - parking 15.40
04.20 BOLOGNA - dw.autobusowy 15.00
05.40 PRATO - dw.kolejowy - parking 13.10
06.00 FIRENZE – Villa Costanza - Parcheggio 13.00
06.20 CHIANTI - stacja paliw ESSO 12.40
06.55 AREZZO - dw.kolejowy - parking 12.20
09.30 ROMA - Tiburtina stan. Miedzynarodowe nr 2 10.00
12.00 CASERTA - dw.kolejowy - parking 07.20
12.30 NAPOLI - Parking przed dworcem kolejowym via Corso Arnaldo Lucci 07.00
13.00 OTTAVIANO - Supermercato Conad 06.15
13.20 SAN GIUSEPPE - plac naprzeciw poczty 06.00
13.40 PALMA CAMPANIA - dw. autobusowy 05.30
Przyjazd do Włoch
środa sobota
TRASA II *
przystanek
Wyjazd z Włoch
czwartek niedziela
03.15 PADOVA - dw. kolejowy 16.00
03.50 VICENZA - bramki autostradowe EST 15.30
04.40 BUTTAPIETRA - parking przy kościele 15.30
05.00 VERONA - Viale Giorolamo Cardinale S.N. 14.45
05.30 MANTOVA - Piazza Don Leoni 14 14.20
06.00 CARPI - dw. kolejowy 14.20
06.20 MODENA - dw. kolejowy 13.15
06.50 REGGIO EMILIA - Via Morandi Area di Servizio EGO 12.30
07.20 PARMA - bramki autostradowe OVEST 12.10
Przyjazd do Włoch
środa sobota
TRASA III *
przystanek
Wyjazd z Włoch
czwartek niedziela
09:00 LA SPEZIA – plac Europa 08.00
09:30 MASSA - dw. kolejowy 08.30
10:00 VIAREGGIO - dw. kolejowy 08.45
06:15 PISTOIA - dw. kolejowy 10.00
06:45 LUCCA - dw. kolejowy 09.00
07:20 PISA - dw. kolejowy 09.15
07:50 LIVORNO - przystań promowa 09.30
06:30 MONTESPERTOLI - parking przy kościele 12.00
07:00 EMPOLI - dw. kolejowy 11.30
Przyjazd do Włoch
środa sobota
TRASA IV *
przystanek
Wyjazd z Włoch
czwartek niedziela
14.00 SARNO - parking przy kościele 05.15
14.10 SALERNO - plac Concordia 05.00
14.30 POMPEI - dw. kolejowy 04.30
14.30 AVELLINO - plac Liberta 04.10
15.30 BENEVENTO - dw. kolejowy 04.15
16.00 AGROPOLI - dw. kolejowy 02.30
Przyjazd do Włoch
środa sobota
TRASA V *
przystanek
Wyjazd z Włoch
czwartek niedziela
03.50 IMOLA - bramki autostradowe 12.40
04.10 FAENZA - bramki autostradowe 12.20
04.30 FORLI - bramki autostradowe 12.00
05.00 CESENA - bramki autostradowe 11.40
05.20 RIMINI - bramki autostradowe 11.10
05.40 CATTOLICA - bramki autostradowe 10.50
06.00 PESARO - bramki autostradowe 10.20
06.20 FANO - bramki autostradowe 10.00
06.50 SENIGALLIA - bramki autostradowe 09.30
07.10 FALCONARA MARITTIMA - bramki autostradowe 09.00
07.40 JESI - bramki autostradowe 08.30
08.00 ANCONA - dw. kolejowy 08.15
08.30 PORTO RECANATI - bramki autostradowe 08.05
08.50 CIVITANOVA MARCHE - bramki autostradowe 07.55
09.10 PORTO SAN GIORGIO – bramki autostradowe 07.45
09.40 SAN BENEDETTO DEL TRONTO - bramki autostradowe 07.30
10.10 GIULIANOVA - bramki autostradowe 07.15
10.40 TERAMO - bramki autostradowe 07.00
11.15 L’AQUILA - parking przy cmentarzu/fontanna 06.30
12.00 AVEZZANO - dw. kolejowy 06.00

X