Strzyżów – Wiśniowa – Frysztak – Krosno

Informacja: 13 43 270 46

Informujemy, że od 11.03.2019 r. kursy niedzielne zostają zawieszone.
Autobusy zatrzymują się wyłącznie na przystankach wymienionych w rozkładzie jazdy.

Przystanek

d i

D m

D S

E i

D

D m

D

D m

D m

d i

D m

D m i

D m

E m i

D m

D m

d m i

Strzyżów ul. Witosa

X

05.45

X

06.25

06.55

07.50

09.05

10.10

11.20

12.30

14.05

15.05

16.05

17.05

18.10

19.10

20.30

Strzyżów, ul. Łukasiewicza

X

05.47

X

06.27

06.57

07.52

09.07

10.12

11.22

12.32

14.07

15.07

16.07

17.07

18.12

19.12

20.32

Strzyżów, ul. Sobieskiego

X

05.49

X

06.29

06.58

07.54

09.09

10.14

11.24

12.34

14.09

15.09

16.09

17.09

18.14

19.14

20.34

Dobrzechów, Stawy

X

05.51

X

06.31

07.00

07.56

09.11

10.16

11.26

12.36

14.11

15.11

16.11

17.11

18.16

19.16

20.36

Dobrzechów

X

05.53

X

06.33

07.01

07.58

09.13

10.18

11.28

12.38

14.13

15.13

16.13

17.13

18.18

19.18

20.38

Tułkowice

X

05.56

X

06.36

07.03

08.01

09.16

10.21

11.31

12.41

14.15

15.15

16.15

17.15

18.21

19.21

20.41

Kożuchow

X

05.58

X

06.38

07.05

08.03

09.18

10.23

11.33

12.43

14.17

15.17

16.17

17.17

18.23

19.23

20.43

Kalembina

X

06.00

X

06.40

07.07

08.05

09.20

10.25

11.35

12.45

14.19

15.19

16.19

17.19

18.25

19.25

20.45

Wiśniowa

04.45

06.02

X

06.45

07.09

08.07

09.22

10.27

11.37

12.47

14.21

15.21

16.21

17.21

18.27

19.27

20.47

Cieszyna

04.47

06.04

X

06.47

07.11

08.09

09.24

10.29

11.39

12.49

14.23

15.23

16.23

17.23

18.29

19.29

20.49

Pułanki

04.49

06.06

X

06.49

07.13

08.11

09.26

10.31

11.41

12.51

14.25

15.25

16.25

17.25

18.31

19.31

20.51

Frysztak

04.51

06.08

06.30

06.51

07.15

08.13

09.28

10.33

11.43

12.53

14.27

15.27

16.27

17.27

18.33

19.33

20.53

Frysztak Przystanek Kolejowy

04.53

06.10

06.32

06.53

07.17

08.15

09.30

10.35

11.45

12.55

14.29

15.29

16.29

17.29

18.35

19.35

20.55

Twierdza

04.55

06.12

06.34

06.55

07.19

08.17

09.32

10.37

11.47

12.57

14.31

15.31

16.31

17.31

18.37

19.37

20.57

Widacz

04.57

06.14

06.36

06.57

07.21

08.19

09.34

10.39

11.49

12.59

14.32

15.32

16.32

17.32

18.39

19.39

20.59

Przybówka PKP

04.59

06.16

06.38

06.59

07.23

08.21

09.36

10.41

11.51

13.01

14.34

15.34

16.34

17.34

18.41

19.41

21.01

Przybówka, Skrzyż.

05.01

06.18

06.40

07.01

07.25

08.23

09.38

10.43

11.53

13.03

14.36

15.36

16.36

17.36

18.43

19.43

21.03

Wojaszówka

05.03

06.20

06.42

07.03

07.27

08.25

09.40

10.45

11.55

13.05

14.38

15.38

16.38

17.38

18.45

19.45

21.05

Bajdy

05.05

06.22

06.44

07.05

07.29

08.27

09.42

10.47

11.57

13.07

14.40

15.40

16.40

17.40

18.47

19.47

21.07

Ustrobna, Gąsienice

05.07

06.24

06.46

07.07

07.31

08.29

09.44

10.49

11.59

13.09

14.42

15.42

16.42

17.42

18.49

19.49

21.09

Ustrobna

05.09

06.26

06.48

07.09

07.33

08.31

09.46

10.51

12.01

13.11

14.44

15.44

16.44

17.44

18.51

19.51

21.11

Ustrobna, Nowa Wieś

05.10

06.27

06.49

07.10

07.34

08.32

09.47

10.52

12.12

13.12

14.45

15.45

16.45

17.45

18.52

19.52

21.12

Odrzykoń

05.12

06.29

06.51

07.12

07.36

08.34

09.49

10.54

12.04

13.14

14.64

15.46

16.46

17.46

18.54

19.54

21.14

Krosno Turaszówka ZSE

05.14

06.31

06.53

07.14

07.38

08.36

09.51

10.56

12.06

13.16

14.48

15.48

16.48

17.48

18.56

19.56

21.16

Krosno Huta Techniczna

05.17

06.34

X

07.17

07.41

08.39

09.54

10.59

12.09

13.19

14.51

15.51

16.51

17.51

18.59

19.59

21.19

Krosno Krakowska Szkoła

X

X

06.56

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Krosno Okulickiego-Delphi

05.22

X

X

X

X

X

X

X

X

13.22

X

X

X

X

X

X

21.22

Krosno, Dworzec PKS, stan. 8

05.25

06.37

06.59

07.20

07.44

08.42

09.57

11.02

12.12

13.25

14.54

15.54

16.54

17.54

19.02

20.02

21.25

Krosno Krakowska Cmentarz

X

06.39

07.01

07,22

07.46S

08.44

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Krosno Podwale

X

06.40

07.02

07.23

07.47S

08.45

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Krosno Grodzka

X

06.41

07.03

07.24

07.48S

08.46

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Krosno Lwowska

X

X

07.05

07.26

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Krosno Lwowska PKP

X

X

X

07.27

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Krosno Starostwo Powiatowe

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X
Przystanek D m D S E D m D D m E i D m D m E i D m D m i D m E m i D m D m E

Krosno, Dworzec PKS, stan. 8

X

X

06.07

06.50

08.00

09.10

10.15

11.40

13.10

14.09

15.06

16.15

17.15

18.10

19.20

20.15

22.09

Krosno Okulickiego-Delphi

X

X

06.09

X

X

X

X

X

X

14.07

X

X

X

X

X

X

22.07

Krosno Tysiąclecia Huta Techn.

X

X

06.12

06.53

08.03

09.13

10.18

11.43

13.13

14.12

15.09

16.18

17.18

18.13

19.23

20.18

22.12X

Krosno Turaszówka ZSE

X

X

06.15

06.56

08.06

09.16

10.21

11.46

13.16

14.15

15.12

16.21

17.21

18.16

19.26

20.21

22.15

Odrzykoń

X

X

06.17

06.58

08.08

09.18

10.23

11.48

13.18

14.17

15.14

16.23

17.23

18.18

19.28

20.23

22.17

Ustrobna

X

X

06.19

07.00

08.10

09.20

10.25

11.50

13.20

14.19

15.16

16.25

17.25

18.20

19.30

20.25

22.19

Ustrobna, Gąsienice

X

X

06.21

07.02

08.12

09.22

10.27

11.52

13.22

14.21

15.18

16.27

17.27

18.22

19.32

20.27

22.21

Bajdy

X

X

06.23

07.04

08.14

09.24

10.29

11.54

13.24

14.23

15.20

16.29

17.29

18.24

19.34

20.29

22.23

Wojaszówka

X

X

06.25

07.06

08.16

09.26

10.31

11.56

13.26

14.25

15.22

16.31

17.31

18.26

19.36

20.31

22.25

Przybówka

X

X

06.27

07.08

08.18

09.28

10.33

11.58

13.28

14.27

15.24

16.33

17.33

18.28

19.38

20.33

22.27

Przybówka PKP

X

X

06.28

07.09

08.20

09.29

10.34

11.59

13.29

14.28

15.25

16.34

17.35

18.29

19.39

20.34

22.28

Widacz

X

X

06.30

07.11

08.22

09.31

10.36

12.01

13.31

14.30

15.27

16.36

17.37

18.31

19.41

20.36

22.30

Twierdza

X

X

06.32

07.13

08.24

09.33

10.38

12.03

13.33

14.32

15.29

16.38

17.39

18.33

19.43

20.38

22.32

Frysztak Przystanek Kolejowy

05.10

06.00

06.34

07.15

08.26

09.35

10.40

12.05

13.35

14.34

15.31

16.40

17.41

18.35

19.45

20.40

22.34

Frysztak

05.12

06.02

06.36

07.17

08.28

09.37

10.42

12.07

13.37

14.36

15.33

16.42

17.43

18.37

19.47

20.42

22.36

Pułanki

05.14

06.04

06.38 W

07.19

08.30

09.39

10.44

12.09

13.39

14.38

15.35

16.44

17.45

18.39

19.49

X

22.38

Cieszyna

05.16

06.06

06.40 W

07.21

08.32

09.41

10.46

12.11

13.41

14.40

15.37

16.46

17.47

18.41

19.51

X

22.40

Wiśniowa

05.18

06.08

06.42 W

07.23

08.34

09.43

10.48

12.13

13.43

14.42

15.39

16.48

17.49

18.43

19.53

X

22.42

Kalembina

05.20

06.10

06.44 W

07.25

08.36

09.45

10.50

12.15

13.45

14.44

15.41

16.50

17.51

18.45

19.55

X

X

Kożuchow

05.22

06.12

06.45 W

07.27

08.38

09.47

10.52

12.17

13.47

14.46

15.43

16.52

17.53

18.47

19.57

X

X

Tułkowice

05.24

06.14

06.46 W

07.29

08.40

09.49

10.54

12.19

13.49

14.48

15.45

16.54

17.55

18.49

19.59

X

X

Dobrzechów

05.27

06.17

06.48 W

07.32

08.43

09.52

10.57

12.22

13.52

14.51

15.48

16.57

17.57

18.52

20.02

X

X

Dobrzechów, Stawy

05.29

06.19

06.49 W

07.34

08.45

09.54

10.59

12.24

13.54

14.53

15.50

16.59

17.59

18.54

20.04

X

X

Strzyżów, ul. Sobieskiego

05.31

06.21

06.51 W

07.36

08.48

09.56

11.01

12.26

13.56

14.55

15.52

17.01

18.01

18.56

20.06

X

X

Strzyżów, Osiedle, ul. Łukasiewicza

05.33

06.23

06.52 W

07.38

08.50

09.58

11.03

12.28

13.58

14.57

15.54

17.03

18.03

18.58

20.08

X

X

Strzyżów ul. Witosa

05.35

06.25

06.54 W

07.40

08.53

10.00

11.05

12.30

14.00

14.59

15.56

17.05

18,06

19.00

20.10

X

X

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt.
S – kursuje w dni nauki szkolnej.
m – nie kursuje w dniach 24 i 31 grudnia.
i – w sobotę kurs tylko do/od Wiśniowej.
W – kursuje w czasie wakacji i ferii od poniedzialku do piątku

X