O firmie

Przez 20 lat obecności na rynku przewozów pasażerskich zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, a także znacznie powiększyliśmy tabor autokarowy, który jest stale unowocześniany. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.
„MIŚ” posiada certyfikat kompetencji zawodowych w zakresie krajowego i międzynarodowego przewozu osób i rzeczy oraz licencję na krajowy i międzynarodowy przewóz osób. Kierowcy na bieżąco doskonalą swoje kwalifikacje, poddają się okresowym badaniom lekarskim oraz szkoleniom z zakresu przepisów ustawy o transporcie drogowym osób. Ciągle podwyższana jest jakość świadczonych usług, a zadowolenie i bezpieczeństwo klientów firmy jest najważniejsze.

 

 

Bilety autokarowe można nabyć w większości biur podróży na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiegn_foto_0506_setra-1o oraz w wybranych biurach na terenie pozostałych województw. W 2006 roku Firma Przewozowa „MIŚ” weszła w grupę o nazwie: „Autokar Polska”, która to zrzesza również innych przewoźników. Dzięki temu oferta przejazdów Firmy Przewozowej „MIŚ” pojawiła się w kilkuset innych biurach na terenie kraju, jest dostępna w systemie Euro-Ticket i Voyager oraz portalu onet.pl jako bilet on-line.

Również we Włoszech można nabyć bilety u przedstawicieli, są to: Biuro Alimarcar oraz Polonia Service, posiadające swoje oddziały m.in. w Rzymie, Neapolu, Florencji, Bolonii czy Mestre.Firma Przewozowa „MIŚ” stale podejmuje działania mające na celu usprawnienie przewozów i obsługę pasażerów. Jest otwarta na wszelkie wnioski i uwagi, które mogą mieć wpływ na podniesienie jakości usług. Chętnie nawiąże współpracę z nowymi biurami podróży i innymi firmami przewozowymi.Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

X